O CVkach

Pewnie zastanawiasz się, co robią na tej stronie mokasyny i lakierki. W końcu to portal dotyczący rekrutacji. Otóż dobre CV i obuwie mają coś wspólnego- muszą być dobierane zależnie od okazji i dopasowane do aktualnych potrzeb. Nie chodzisz zimą w sandałach ani latem nie zakładasz kozaków. Na boisko wybierzesz np. sneackersy, a na egzamin czółenka lub pantofle. Podobnie CV- powinno być zaprojektowanie z myślą o konkretnym stanowisku, uwzględniając charakter i profil firmy, do której zostanie wysłane.

Rzetelnie przygotowane wzory CV, dostępne portalu cvki.pl, pozwolą Ci w profesjonalny sposób zaprezentować się pracodawcy.

W serwisie CVki.pl możesz zakupić wybrany przez siebie szablon z bazy CV do pobrania. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wzoru CV bez zdjęcia, czy też interesuje Cię bardziej kreatywny szablon życiorysu, może znajdziesz tu coś dla siebie.

wzory CV do pobrania

Praca po studiach czeka na Ciebie

Wyeksponuj swój talent i umiejętności dzięki profesjonalnie przygotowanemu CV. Zadbaj o swój wizerunek już od pierwszej chwili i zrób dobre wrażenie na pracodawcy.

Jeśli zastanawiasz się, jak napisać CV, jak znaleźć pracę lub czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej, zajrzyj w zakładkę „ARTYKUŁY”, gdzie znajdziesz treści o tematyce rekrutacyjnej. Być może rozjaśnią Ci one obraz współczesnego rynku pracy i pozwolą lepiej przygotować się na to, co czeka chyba każdego młodego człowieka 🙂

Wzory przygotowane zostały w formatach .docx (MS Office Word) i .odt (LibreOffice Writer), dzięki czemu są dostępne dla każdego i łatwe w edycji. Aby rozpakować pobraną paczkę będziesz potrzebować także programu obsługującego archiwa ZIP (jak 7-Zip lub WinRAR).